יודגש על ידי שוב ושוב, שאין כרגע שום מנגנון שעוצר את "מרוץ ההתיישנות" על העבירות שבוצעו סביב תיק 4000 (מאות רבות של עבירות, לכאורה).כל עבירות המשמעת שבוצעו ע"י החוקרים והפרקליטים – חלה עליהן כבר ההתיישנות (שהיא שנתיים). כך שגם אם נתניהו ייצא זכאי לחלוטין או חצי זכאי, העבירות הללו לא תבוררנה בכלל, לעולם, בגלל התיישנות.כך גם לגבי עבירות פליליות ברמה של עוון, שההתיישנות היא של 5 שנים, שכעת אנו בקצה של ה-5 שנים הללו, בלי שאיש עוצר או מתכוון לעצור את "שעון ההתיישנות".בעבירות הפליליות ברמה של פשע, ההתיישנות היא בת 10 שנים וההתיישנות הזו תגיע ותיכנס לתוקף בשנים 2026-8 (10 שנים מאז שהחקירה בתיק 4000 החלה ועד שהסתיימה בגיבוש "כתב החשדות"), עוד הרבה לפני שיהיה פסק דין חלוט בתיק 4000.איש לא עוצר ולא מעוניין לעצור את "שעון ההתיישנות" הזה."הקליקה" הנמצאת מעל לכל חוק ונורמה יודעת ש"שעון ההתיישנות" יגן עליה לעולמים מפני כל בדיקה, חקירה, תביעה וענישה, על מה שהם עשו, תפרו ועוללו בתיק הזה.לכן, חשוב להפיץ את האמת שוב ושוב והפצת המאמר האחרון (https://bit.ly/Tik4000No44) וקודמיו לכל כיוון – שוב ושוב, זה מה שכל אזרח יכול לבצע ודי בקלות. כך ניתן לגרש את החושך והשקר שהציבור מוזן בו כל בוקר וערב, ע"י הפצת האמת.דוגמה נוספת: הפצת מבחר קטן מהשקרים שבכתב האישום, שלא רוצים שהציבור יכיר: http://bit.ly/Tik4000AllLies.או: דף מקוצר וקל מאוד להבנה ולהפצה לכל אחד: http://bit.ly/Takzir20Lies. ➰

יודגש על ידי שוב ושוב, שאין כרגע שום מנגנון שעוצר את "מרוץ ההתיישנות" על העבירות שבוצעו סביב תיק 4000 (מאות רבות של עבירות, לכאורה).
כל עבירות המשמעת שבוצעו ע"י החוקרים והפרקליטים – חלה עליהן כבר ההתיישנות (שהיא שנתיים). כך שגם אם נתניהו ייצא זכאי לחלוטין או חצי זכאי, העבירות הללו לא תבוררנה בכלל, לעולם, בגלל התיישנות.
כך גם לגבי עבירות פליליות ברמה של עוון, שההתיישנות היא של 5 שנים, שכעת אנו בקצה של ה-5 שנים הללו, בלי שאיש עוצר או מתכוון לעצור את "שעון ההתיישנות".
בעבירות הפליליות ברמה של פשע, ההתיישנות היא בת 10 שנים וההתיישנות הזו תגיע ותיכנס לתוקף בשנים 2026-8 (10 שנים מאז שהחקירה בתיק 4000 החלה ועד שהסתיימה בגיבוש "כתב החשדות"), עוד הרבה לפני שיהיה פסק דין חלוט בתיק 4000.
איש לא עוצר ולא מעוניין לעצור את "שעון ההתיישנות" הזה.
"הקליקה" הנמצאת מעל לכל חוק ונורמה יודעת ש"שעון ההתיישנות" יגן עליה לעולמים מפני כל בדיקה, חקירה, תביעה וענישה, על מה שהם עשו, תפרו ועוללו בתיק הזה.
לכן, חשוב להפיץ את האמת שוב ושוב והפצת המאמר האחרון (https://bit.ly/Tik4000No44) וקודמיו לכל כיוון – שוב ושוב, זה מה שכל אזרח יכול לבצע ודי בקלות. כך ניתן לגרש את החושך והשקר שהציבור מוזן בו כל בוקר וערב, ע"י הפצת האמת.
דוגמה נוספת: הפצת מבחר קטן מהשקרים שבכתב האישום, שלא רוצים שהציבור יכיר: http://bit.ly/Tik4000AllLies.
או: דף מקוצר וקל מאוד להבנה ולהפצה לכל אחד: http://bit.ly/Takzir20Lies. ➰